Vážený zákazník,

ďakujeme, že využívate našu ponuku internetovej televízie. Radi by sme Vás informovali o zmenách v televíznej ponuke.

Od 1. 2. 2023 dôjde k navýšeniu licenčných poplatkov TV Markíza. Preto sme museli pristúpiť prvýkrát od roku 2017 k navýšeniu poplatku za TV o 2€. Po šiestich rokoch bude teda základný balík TV stáť 5.54€. 

Cenu sme nikdy nezvyšovali, aj keď sa jej hodnota neustále kolísala a nešlo o žiadnu dočasnú akciu. Stále sa však jedná o najlepšiu cenu TV v Ružomberku.  Cenu televízie nevieme ani do budúcnosti presne určiť. Vieme Vám však garantovať, že ak si TV zaplatíte na dlhšie obdobie, tak nebudeme od Vás v prípade ďalšieho zvýšenia pýtať žiadny doplatok.

V cene 5.54 € máte 100 TV programov a kompletný archív TV staníc. Máte v tom bezplatne aj nahrávky relácii o dĺžke 50 hodín. Balík nahrávok so 120 hodinami sme zvýšili na 300 hodín  a 150 hodinový balíček sa rozšíriaž na 600 hodín. Program je možné mať nahratý počas šiestich mesiacov, čo má málokto k dispozícii.

Pripomíname, že cena internetu sa od roku 2004 nikdy nezvýšila a nezvyšuje sa ani teraz. Rýchlosť 500 Mbit môžete mať pri ročnej zľave za 8.27 € po celý čas predplatného. To celé bez dodatočného akciového navýšenia a šokového navýšenia ceny po určitom období.

Nový cenník nájdete už teraz na našom webe. Ak s novými podmienkami TV nesúhlasíte, máte právo postupovať v súlade s čl. 2.5.2 Všeobecných obchodných podmienok RKnet a bez akýchkoľvek sankcií Váš záväzok zo zmluvy vypovedať.