Názory zákazníkov

Eva Griešová
Ja používam internet možno 12 rokov i viac a nikdy som nemala problém. Ak nejaký bol, chlapci mi ho prišli ochotne odstrániť. Veľmi príjemný pomer kvality a ceny. Ja som spokojná.
Pavol Nechaj
S RKnetom som maximálne spokojný. Internet je spoľahlivý a vždy, keď bolo treba hocičo vyriešiť, tak som sa stretol s rýchlym a ochotným prístupom.

6 dôvodov prečo si vybrať nás

Servis vždy na dosah

RKnet je lokálna ružomberská spoločnosť, takže servis je vždy po ruke. Naša podpora je spoľahlivá, u nás sa Vám nestane, že sa nedovoláte.

Vyskúšajte zadarmo

Do konca mesiaca po pripojení máte internet na skúšku zadarmo. Ak odporučíte na pripojenie ďalšieho zákazníka, internet máte opäť mesiac zadarmo.

Spoľahlivý poskytovateľ internetu s tradíciou

Spoločnosť RKnet poskytuje služby pripojenia k internetu v Ružomberku a okolí od roku 2004. Už 15 rokov umožňujeme našim zákazníkom každodenný spoľahlivý a rýchly prístup k informáciám v sieti.

Referencie

Nekupujte mačku vo vreci a opýtajte sa Vašich známych! Výhody pripojenia od spoločnosti RKnet už dnes využívajú stovky domácností a firemných zákazníkov.

Technické parametre siete

Naša sieť je postavená na najmodernejších technológiách a neustále dochádza k jej ďalšiemu rozvoju. Chrbticová sieť je založená na optickej technológii a licencovaných bezdrôtových spojoch. Sieť je plne zálohovaná, všetky servery a kľúčové body siete sú vybavené záložnými zdrojmi.

Stabilné pripojenie

Internet a televízia od RKnet sú stabilné! Naša sieť je navrhnutá tak, aby rýchlosť pripojenia bola stála a minimalizovalo sa riziko poruchy. Sieť je diaľkovo monitorovaná 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Balík 3 v 1


Internet + televízia + telefón
Ušetríte 3,30€ mesačne!

od 13,79


mesačne